Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, collage, akvarell, signerad på baksidan GM -60 55,5x38 cm
Proveniens: Familjen Marcus
757514
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här