Gert Marcus akvarell

Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell
Gert Marcus akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, collage, akvarell, signerad på baksidan GM -60 55,5x38 cm

Proveniens: Familjen Marcus

Zustandsbeschreibung

757514

2020-04-05