Carl Malmsten matsalsmöbel Herrgården
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matsalsmöbel, för Bodafors Möbelfabrik, 7 dlr., vitlackerad, bestående av bord med 2 iläggsskivor à 55, 6 stolar, sitthöjd ca 44, bordets höjd ca 74, 115x115, totallängd 225 cm
Slitage, repor och färgbortfall, klädsel med skador
757519
2020-04-05