Gert Marcus, oljemålning

Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning
Gert Marcus, oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Serre de la Madone, kol, blyerts, signerad Gert Marcus och daterad på baksidan -50, 41x34 cm.

Proveniens: Fam. Marcus.

757522

2020-04-05