Oljemålning Jonas Aldgård

Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård
Oljemålning Jonas Aldgård

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS ALDGÅRD (1963-2002): "Common Tern", signerad Aldgård, daterad 00, olja på duk, ca 45x40 cm

757528

2020-04-06