Paraplyställ funkis

Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis
Paraplyställ funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1930-tal, funkis, krom, höjd ca 53, 45x30 cm

Slitage och krombortfall

757532

2020-04-02