Einar Höste konkret konst

Einar Höste konkret konst
Einar Höste konkret konst
Einar Höste konkret konst
Einar Höste konkret konst
Einar Höste konkret konst
Einar Höste konkret konst

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

EINAR HÖSTE (född 1930), "Sluten rymd´´ signerad, 500 ex, seriografi, bladmått ca 36x29,5 cm

Proveniens: Familjen Marcus

757533

2020-04-05