Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
EINAR HÖSTE (född 1930), "Sluten rymd´´ signerad, 500 ex, seriografi, bladmått ca 36x29,5 cm
Proveniens: Familjen Marcus
757533
2020-04-05