Max Bill serigrafi

Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi
Max Bill serigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILL, Max (Schweiz 1908-1994): Komposition, signerad och daterad 1969, 23/250, serigrafi, 62x51 cm

Proveniens: Familjen Marcus

757542

2020-04-05