Curt Asker färglitografi

Curt Asker färglitografi
Curt Asker färglitografi
Curt Asker färglitografi
Curt Asker färglitografi
Curt Asker färglitografi
Curt Asker färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, 6/90, färglitografi, 53x66 cm

Proveniens: Familjen Marcus

757549

2020-04-05