Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, tidigt 1800-tal, fanerad med mahogny, beslag av mässing, längd 105, bredd 50, höjd 82 cm
Åldersrelaterat slitage, viss renovering och komplettering
757551
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här