Einar Höste litografi

Einar Höste litografi
Einar Höste litografi
Einar Höste litografi
Einar Höste litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR HÖSTE (född 1930), "Ändlös vägg", signerad och daterad 80, 74/100, ca 18x37 cm.

Proveniens: Familjen Marcus

757554

2020-04-05