Bengt Orup, träsnitt

Bengt Orup, träsnitt
Bengt Orup, träsnitt
Bengt Orup, träsnitt
Bengt Orup, träsnitt
Bengt Orup, träsnitt
Bengt Orup, träsnitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, 19/100, träsnitt, ca 35x47 cm

Proveniens: Familjen Marcus

757558

2020-04-05