Einar Höste, litografier

Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier
Einar Höste, litografier

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR HÖSTE (född 1930), Delar av den oändliga väggen, tre delar signerade Einar Höste, ca 5x3,5 cm.
Gjorda i samband med hans utställning på Norrköpings Museum 1988.

Proveniens: Familjen Marcus

757567

2020-04-05