Lage Lindell litografi

Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Punkten, serigrafi, provtryck, bladmått ca 21,5x26 cm.
Med dedikation.

Proveniens: Familjen Marcus

757573

2020-04-05