Eino Vesalainen

Eino Vesalainen
Eino Vesalainen
Eino Vesalainen
Eino Vesalainen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINO VESALAINEN (1923-2010), olja på duk uppfodrad på skiva, signerad och daterad -66, "Havet", bildmått 41 x 37,5 cm

Smärre ytsmuts

757575

2020-04-10