Kristina Jöred

Kristina Jöred
Kristina Jöred
Kristina Jöred
Kristina Jöred

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913): "Utsikt från Norasjön", signerad Kristina Jöred, olja på duk, 32x29 cm

Ställvis krackelyr

757576

2020-04-10