Olle Baertling färgseriegrafi

Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "YAYAMA", signerad och daterad 1970-74, HC XXV/XXV, färgserigrafi, bildmått ca 92x47 cm, bladmått ca 110x75 cm

Ngt gulnad

757591

2020-04-03