Toko Shinoda litografi

Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Evolution", signerad och numrerad Toko Shinoda 25/38, färglitografi, bladmått ca 51x72 cm

Kuntoraportti

757594

Päivämäärä:

2020-04-04