Toko Shinoda litografi
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Evolution", signerad och numrerad Toko Shinoda 25/38, färglitografi, bladmått ca 51x72 cm
Kuntoraportti
757594
Päivämäärä:
2020-04-04