Gunnar Klys

Gunnar Klys
Gunnar Klys
Gunnar Klys
Gunnar Klys
Gunnar Klys
Gunnar Klys

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR KLYS (1890-1968): Träd i vinter, signerad och daterad Klys-25, olja på duk, ca 34x43 cm

Smärre färgbortfall

757598

2020-04-04