Peter Engels

Peter Engels
Peter Engels
Peter Engels
Peter Engels

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ENGELS (född 1959): Komposition, signerad och daterad -80, blandteknik, ca 86x123 cm

757599

2020-04-04