Ragnhild Nordensten

Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNHILD NORDENSTEN (1888-1951): "Storm" , signerad och daterad Ragnhild Nordensten 1944, olja på duk, ca 33,5x41,5 cm,

Färgbortfall, spikhål efter tidigare inramning

757602

2020-04-04