Bordslampa Art Nouveau

Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau
Bordslampa Art Nouveau

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, art nouveau, Frankrike, kupa samt lampfot i rosa samt blåfärgat glas, lampsockel samt detaljer i mässing, höjd ca 38 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

757604

2020-04-08