Poul Nørreklit

Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit
Poul Nørreklit

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

POUL NØRREKLIT, hyllsystem / rumsavdelare, Georg Petersens Møbelfabrik för Selectform, Farum, gavlar av plexiglas, aluminiumprofiler, lådförsyycken och slide-dörrar av aluminium, glashyllor i skåp, total längd 173 cm, total bredd 41 cm, total höjd 210 cm.

Slitagem med repor, en hylla med nagg

757615

2020-04-15