Emile Gallé vas
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, Emile Gallé, Frankrike, omkring 1904-1914, art nouveau, överfång i grönt och blålila, etsad dekor av blommor mot delvis rosatonad fond, signerad Gallé, höjd ca 34 cm
Smärre slitage
757622
2020-04-08