Byrå Louis XV

Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV
Byrå Louis XV

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Louis XV, nordeuropa 3 lådor, ek, förgyllda brons beslag, höjd ca 91, 125x67 cm, nyckel finns

Sprickor, skador

757629

2020-04-05