Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, Louis XV, nordeuropa 3 lådor, ek, förgyllda brons beslag, höjd ca 91, 125x67 cm, nyckel finns
Sprickor, skador
757629
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här