Ernst Aschenbach oljemålning

Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST ASCHENBACH (Norge, 1872-1954): fjordlandskap, olja på duk, signerad, 48,5 x 73,5 cm.

Mindre krackelyr.

757639

2020-04-18