Ernst Aschenbach oljemålning

Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning
Ernst Aschenbach oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ERNST ASCHENBACH (Norge, 1872-1954): landskap med hund, olja på duk, signerad, 49 x 74,5 cm.

757641

2020-04-18