Josef Frank tevagn

Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnummer B 756, fanerad med körsbär, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 90x80 cm (skivan i utfällt läge)

Bruksslitage

757660

2020-04-06