Syset i valnöt

Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt
Syset i valnöt

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SYSET, i valnöt, 1800-talets andra hälft, förgylld mässing, innehållande fingerborg, synålar, sysax m.m, mått ca 6x5 cm

Zustandsbeschreibung

Saknas 1 tillbehör, sprickor i nöt samt trasig vid gångjärn

757669

2020-04-08