Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SYSET, i valnöt, 1800-talets andra hälft, förgylld mässing, innehållande fingerborg, synålar, sysax m.m, mått ca 6x5 cm
Zustandsbeschreibung
Saknas 1 tillbehör, sprickor i nöt samt trasig vid gångjärn
757669
2020-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner