Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, mahogny, målat fält dekor av skuren amorin, 75 x 35 cm.
Bruksslitage, senare målning, mindre skador, mindre lagning.
757672
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här