Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, mahogny, målat fält dekor av skuren amorin, 75 x 35 cm.

Bruksslitage, senare målning, mindre skador, mindre lagning.

757672

2020-04-11