Bert-Håge Häverö litografier 4 st
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, 4 st, komplett mapp, "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö, 135/290, ca 43x54 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
757675
2020-04-27