Bert-Håge Häverö litografier 4 st

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, 4 st, komplett mapp, "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö, 135/290, ca 43x54 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

757675

2020-04-27