Rullmålning

Rullmålning
Rullmålning
Rullmålning
Rullmålning
Rullmålning
Rullmålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLMÅLNING, Kina, akvarell, 1900-tal, tiger, sigill, bildmått 65x40 cm, totalt mått 130x50 (59) cm

Smärre fläckar, ennstaka veck

757676

2020-04-11