ALVAR JANSSON: Stilleben

ALVAR JANSSON: Stilleben
ALVAR JANSSON: Stilleben
ALVAR JANSSON: Stilleben
ALVAR JANSSON: Stilleben
ALVAR JANSSON: Stilleben
ALVAR JANSSON: Stilleben

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990): Stilleben, signerad Chardin - AJ samt signerad och daterad a tergo Alvar Jansson 67, olja på duk, 118x131 cm

757686

2020-04-05