Tropikhjälm

Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm
Tropikhjälm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TROPIKHJÄLM, 1900-talets första hälft, Wolseley pattern, med förgyllda beslag, Storbritanniens kungliga vapen, tillverkad vid Holt & Son Piccadilly, med tillhörande ask i plåt

Slitage

757697

2020-04-06