Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KURIOSA, portmonäer, skrivsett, dosor, abakus m.m ca 20 dlr, omkring 18/1900-talet, mässing samt delvis förgyllda, pärlemor, läder etc
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
757762
2020-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner