Portmonäer dosor kuriosa

Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa
Portmonäer dosor kuriosa

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KURIOSA, portmonäer, skrivsett, dosor, abakus m.m ca 20 dlr, omkring 18/1900-talet, mässing samt delvis förgyllda, pärlemor, läder etc

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

757762

2020-04-08