Fåtölj, Lani Möbler Malmö

Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö
Fåtölj, Lani Möbler Malmö

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets tredje kvartal, Lani Möbler, Malmö, grön möbelklädsel i ull, rund sittplymå med förvaringsutrymme undertill, ettikett "Lani Kvalitetsmärkt", rygghöjd ca 90, sitthöjd 34 cm

Smärre ålders- och bruksrelaterat slitage på klädsel

757769

2020-04-08