Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Use the fact as, 1973, signerad Arakawa, numrerad 99/100, litografi och serigrafi 57x77 cm
Skador: Sedvanligt ytslitage.
757772
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här