Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TURE SJÖLANDER (född 1937): Föreställande en TV-skärm med ABBA, bär autografer av ABBA´s medlemmar, signerad och daterad - 77. HC 35/70, serigrafi, bildstrl 44 x 66 cm
Hanteringsveck
757787
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här