Ture Sjölander

Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander
Ture Sjölander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937): Föreställande en TV-skärm med ABBA, bär autografer av ABBA´s medlemmar, signerad och daterad - 77. HC 35/70, serigrafi, bildstrl 44 x 66 cm

Hanteringsveck

757787

2020-04-08