Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, grönpatinerad brons, Wien, jugend, signerad och daterad Titze -18, föreställande elefanter, höjd ca 21, längd 35 cm
Glasinsats ej original
757804
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här