Skrivbordsuppsats brons

Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons
Skrivbordsuppsats brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, grönpatinerad brons, Wien, jugend, signerad och daterad Titze -18, föreställande elefanter, höjd ca 21, längd 35 cm

Glasinsats ej original

757804

2020-04-08