Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Kustbild, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 65x95 cm
Zustandsbeschreibung
757811
2020-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner