Johan Johansson oljemålning

Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Kustbild, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 65x95 cm

Zustandsbeschreibung

757811

2020-04-08