Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 11 st snarlika, silver, 17/1800-tal, bl a 3 st Ryberg 1813, total vikt ca 631 g

Delvis gravyr, slitage, bristningar

757812

2020-04-08