Kosta Elon glasservis
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSTA, delar av glasservis "Elon", 27 dlr, 1900-talets första, pantograferad dekor, bestående av: 11 vinglas (11), 11 selterglas (7,5), 5 snapsglas (9)
Mikronagg på enstaka vinglas, mikronagg kan förekomma, smärre smuts, smärre repor
757823
2020-04-10