Kosta Elon glasservis

Kosta Elon glasservis
Kosta Elon glasservis

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA, delar av glasservis "Elon", 27 dlr, 1900-talets första, pantograferad dekor, bestående av: 11 vinglas (11), 11 selterglas (7,5), 5 snapsglas (9)

Mikronagg på enstaka vinglas, mikronagg kan förekomma, smärre smuts, smärre repor

757823

2020-04-10