Edgar Wallin oljemålning
2020-04-10
757837
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Djurgårdsbron samt Narvavägen, signerad och daterad Egard Wallin 1955, olja på duk, 50x61 cm