Piedesataler

Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler
Piedesataler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, med skivor i grå marmor, bronserade trästommar, höjd ca 76 cm, yttermått ca 25x25 cm

Bruksslitage,2 fötter på varje piedestal skadade, en kiva lös

757839

2020-04-10