Mulberry "Bayswater"
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
MULBERRY, "Bayswater", väska i lila läder med detaljer i metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett 770049, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 23 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Bruksslitage, nötta kanter
757847
2020-04-27